-9.87 zł

Niezłe ziółko

Ilustrator:

Emilia Dziubak

,
CENA: 23.03 zł 32.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 18.80 zł
Dostępność:
Kup e-book

Eryk, choć z Babcią Malutką spędził niewiele czasu, jest szczęśliwy, że starsza pani zatrzyma się na dłużej w jego domu. Nikt tak jak Babcia Malutka nie potrafi wysłuchać chłopca i opowiadać o dalekich podróżach. A co jeszcze ważniejsze ‒ nikt tak dobrze Eryka nie rozumie.

Nie zawsze jednak wszystko układa się tak, jak tego pragniemy. Kiedy świat Eryka nagle pustoszeje, to, co cieszyło najbardziej, staje się udręką, przed którą nie da się uciec nawet do domku na drzewie. Ale czy Eryk musi uciekać? Czy dar mądrości, jaki otrzymał w prezencie od babci, wystarczy, by odkryć swoją wartość, nowych przyjaciół i jasne strony dorastania?

To piękna historia o szukaniu i znalezieniu tego, co jest prawdziwym dziecięcym skarbem ‒ wiary w siebie i szacunku dla innych.     

 

Posłuchajcie fragmentu czytanego przez Annę Polony w ramach "Ciżemkowych czytanek" - Biblioteka Kraków.

https://www.youtube.com/watch?v=fWBbbXJTCzc&feature=youtu.be&fbclid=IwAR2akZyGBWs4keWaEo9x0ROvHm5DXcCqbHOvw0xVqpFlHBDznIBhofkEbz8

 

Książka znalazła się na liście lektur uzupełniających rekomendowanych przez autorki podręczników z serii Między nami Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.

 

Rights sold to Russia, Turkiye.


NAGRODY