-9.90 zł

Urodziny

CENA: 23.00 zł 32.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 17.50 zł
Dostępność:

Kup e-book

Na urodziny Majka zaprosiła prawie całą klasę. Prawie, bo przy rozdawaniu zaproszeń świadomie pominęła Jessikę, Grubego i Morusa. Co za okropna sytuacja. Każde z nich jakoś sobie z nią radzi. Czy mają szansę znowu poczuć się dobrze w swojej klasie?

Książka o tym, że ostatni będą pierwszymi. I że kto mieczem wojuje, ten od miecza ginie. I o tym, że to my decydujemy, jaki jest świat wokół nas. Nawet mając zaledwie kilkanaście lat.

 

Książka wyróżniona w V Jubileuszowym Konkursie im. Astrid Lindgren na współczesną książkę dla dzieci i młodzieży, zorganizowanym przez Fundację „ABCXXI-Cała Polska czyta dzieciom” pod honorowym patronatem Ambasady Szwecji, Biblioteki Narodowej i Instytutu Książki, dzięki wsparciu Partnerów Konkursu – Fundacji PZU oraz Fundacji AMF „Nasza Droga”.
Jury Konkursu pod przewodnictwem prof. dr hab. Joanny Papuzińskiej, nawiązując do najwyższych standardów literackich wyznaczonych przez jego Patronkę, wybrało spośród 384 nadesłanych prac i nagrodziło teksty o wysokim poziomie artystycznym i etycznym, które z pełnym przekonaniem można polecać do czytania dzieciom I młodzieży.
Więcej informacji o książkach nagrodzonych w Konkursie im. Astrid Lindgren: www.cpcd.pl

 

Żyjemy w świecie, w którym dzieciaki mają mnóstwo problemów, a nie zawsze w ich otoczeniu jest ktoś, komu mogłyby się zwierzyć, z kim mogłyby porozmawiać. Książki mogą pokazać im, że nawet w sytuacjach trudnych, mimo wszystko nie są same .

fragment wywiadu z Autorką -> przeczytaj wywiad na Granice.pl

Rights sold to Ukraine. 


NAGRODY
KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
URODZINY - Joanna Jagiełło. Zapraszamy na tort!:)