-8.10 zł

Jagodowy dziadek

CENA: 18.80 zł 26.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 26.90 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Na czas przeprowadzki dobrze znaleźć spokojne miejsce. Gdy rodzice pakują w kartony całe mieszkanie, mała Łucja spędza u dziadka wyjątkowe chwile. Drewniany domek w środku lasu skrzypi uroczo i roztacza cudowne zapachy. Przydomowy ogród daje wspaniałe wytchnienie, a zagajniki pełne jagód są obietnicą zdrowych zimowych zapasów. Dziadek Łucji doskonale o tym wie. Jego pojemne serce pełne czułości, podaruje wnuczce beztroskie chwile, a i  kotka Księżna może liczyć na życzliwe gesty - spodeczek mleka. Żyjąc w  harmonii z przyrodą wszystko jest łatwiejsze. A z jagodowym dziadkiem każdy smutek znajdzie szczęśliwy finał.

Agnieszka Hałubiec 

Dokąd prowadzą tajemnicze leśne ścieżki, które dziadek pokazuje Łucji? Wyruszcie na nie razem z bohaterami tej historii. Być może – tak jak oni – oprócz dorodnych jagód znajdziecie wzruszenia i radości, których się nie spodziewaliście? Jednego jestem pewien – kiedy książka dobiegnie końca, natychmiast otworzycie ją ponownie!

Rafał Witek, pisarz dla dzieci

(...) Ta klimatyczna książka płynie niespiesznie, czarując spokojem i ciepłymi emocjami. Nie ma tu wielkich słów, czy ekscytujących przygód, są za to bezcenne chwile z dziadkiem. Takie, które do końca życia przechowuje się w sercu.

fragment recenzji bloga Bliskieczytanie

---> Posłuchaj fragmentu książki


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
Jagodowy dziadek | Katarzyna Wasilkowska