-9.00 zł

Jak zdobyć supermoce

Autor:

Ewa Martynkien

,
Ilustrator:

Robert Konrad

,
  • Kategoria wiekowa: 9+
  • Ilość stron: 168
  • ISBN: 978-83-8208-201-2
CENA: 20.90 zł 29.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 29.90 zł
Dostępność:

Kup e-book

Iga nie chce już być zwyczajną dziewczyną. Wierzy, że udział w castingu do popularnego serialu pomoże jej się zmienić. W tajemnicy przed tatą wyrusza w samotną podróż do Warszawy, gdzie odbywają się przesłuchania. Jedzie tam z nowo poznanym Olkiem. Ten oryginalny trzynastolatek, niestety chory na padaczkę, także ma coś do załatwienia w stolicy. Musi odbyć ważną rozmowę z dawno niewidzianym ojcem.

Tu zaczyna się trzymająca w napięciu przygoda, podczas której Iga dowie się, co tak naprawdę czyni nas wyjątkowym i jak zdobyć własną SUPERMOC.

 

(...) Ewa Martynkien pokazuje też, jak ponadczasową wartością jest przyjaźń. Portretuje ją za sprawą relacji Igi i Olka, ale dobrym przykładem będzie też przyjaźń Igi i sąsiadki, starszej pani Eulalii. Iga przyjaźni się też ze swoim tatą. Te oparte na zaufaniu, bezinteresownej pomocy i cieple relacje sprawiają, że pokonywanie pojawiających się problemów okazuje się łatwiejsze. Bo supermoce to nie umiejętność latania czy strzelania wiązką laserową. Supermoc to przeciwstawianie się złu, stawanie w obronie słabszych i wyciąganie pomocnej dłoni nawet do wrogów. Takich właśnie supermocy za sprawą książki Ewy Martynkien każdy z czytelników powinien w sobie poszukać.

fragment recenzji portalu Granice.pl 

Książka znalazła się na liście lektur uzupełniających rekomendowanych przez autorki podręczników z serii Między nami Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego.


NAGRODY
KSIĄŻKĘ POLECAJĄ