-8.10 zł
NOWOŚĆ

Maja Orety

CENA: 18.80 zł 26.90 zł
Dostępność:

Zakupy detaliczne z rabatem KUP TERAZ

Maja Orety ma nieprzeciętną rodzinę i mieszka w niezwykłym domu w sąsiedztwie elfów. Dzięki ich wskazówkom śledztwo, które prowadzi Maja z przyjaciółmi, wreszcie wskakuje na właściwy tor. Dzieci próbują dociec, jakie tajemnice skrywa przed światem ich ulubiona nauczycielka. Wkrótce okazuje się, że najważniejsze będzie nie rozwiązanie tej zagadki, ale odkrycie, jak często ludzie wcale nie są tymi, za których ich uważamy…

Tę mądrą, ciepłą i dowcipną książkę uzupełniają idealnie oddające klimat „Mai Orety” rysunki Katarzyny Kołodziej, które cieszą oko czytelnika i wywołuje uśmiech przewracającego kartki. Mnie osobiście urzekły dlatego, że przypominały mi równie dowcipne rysunki, którymi sama z koleżankami upiększałam zeszyty podczas niezbyt ciekawych lekcji.
Jeśli jeszcze nie poznaliście „Mai Orety”, nie zwlekajcie z zapoznaniem się z tą niezwykłą dziewczynką. Dzięki niej uwierzycie nie tylko w elfy, ale też w to, że piątek trzynastego nie musi oznaczać nieszczęścia. Bo – jak mówi babcia Mai – nigdy nie należy niczego zakładać z góry.

fragment recenzji Bookpani.blogspot.com


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ