-10.50 zł

Szeptane

Ilustrator:

Monika Pollak

,
CENA: 24.40 zł 34.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 34.90 zł
Dostępność:

Kup e-book

Ile można znieść, by zdobyć bilety na Finał Ligi Mistrzów w Warszawie?

Filip i jego koledzy wiedzą, że można znieść naprawdę wiele. Nawet wstawanie bladym świtem, by wcisnąć ludziom ulotki i dostać za każdą marne grosze.

Gdy nadarza się okazja i chłopaki otrzymują propozycję porządnej pracy, nie wahają się. Pieniędzy przybywa, są chwaleni przez szefa, ale zaczynają mieć moralne dylematy i prawdziwe, dorosłe pytania…

Trzymająca w napięciu powieść o problemach nastolatków, którzy przebywają sieci pełnej trolli, fake newsów i ...szeptania.

 

Internet do reszty przesiąknięty jest fikcją – którą tworzymy sami. Czy możemy zaufać internetowej  „prawdzie”? Do czego możemy posunąć się w kłamstwie, by zrealizować powierzone zlecenie?

Z recenzji Anny Kamyszek-Cieślarczyk, Psycholog i coach

 

Paweł Beręsewicz stworzył książkę, której przekaz jest bardzo ważny i bardzo aktualny. Na przykładzie Filipa pokazuje nastolatkom, jak łatwo jest manipulować innymi i że z pozoru niewinne koloryzowanie rzeczywistości ma wielkie pole rażenia. W Internecie nie tylko różne osoby mogą być nie tymi, za które się podają – również przedmioty, produkty, usługi bywają opisywane, oceniane i ukazywane niezgodnie z prawdą.

Z recenzji poczytajciedziecku.pl

 

Młodzieńcze marzenia i dorosły świat biznesu.
Adrenalina i moralne dylematy.
Manipulacje i zauroczenie.
To wszystko (i więcej) znajdziecie w książce "Szeptane".

fragment recenzji bloga Bajdocja

Lektura Szeptanego może zmienić Was z bezmyślnych pochłaniaczy niezależnych opinii w kwestionujących myślicieli – czy jesteście gotowi podjąć ryzyko?

fragment recenzji bloga Dżin z tomikiem

 

Rights sold to Macedonia.

 

 

 


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ