Katarzyna Majgier

Katarzyna Majgier

Autorka powieści dla dzieci, młodzieży i dla dorosłych. Ukończyła psychologię na UJ, pracowała w mediach internetowych i tradycyjnych oraz w branży książkowej, prowadziła pierwszy polski magazyn internetowy „Reporter” i internetowe serwisy dla młodzieży. Laureatka Nagrody im Kornela Makuszyńskiego i konkursu im. Astrid Lindgren.

Autorka powieści dla młodzieży (serii o Ani Szuch, Tajemnice starego pałacu, Niedokończony eliksir nieśmiertelności), dla dzieci (Amelka, Misiek, co ty opowiadasz?, Ula i Urwisy) i dla dorosłych (saga Kuchennymi drzwiami, Stuletnia Gospoda). Laureatka Nagrody im Kornela Makuszyńskiego i konkursu im. Astrid Lindgren.

Jest molem książkowym, lubi też fotografować i podróżować.

Swoimi zainteresowaniami dzieli się w internecie, gdzie utrzymuje kontakt z czytelnikami. Można odezwać się do niej przez jej stronę (http://katarzyna.majgier.pl/ ) lub spotkać na Instagramie (@kmajgier).

Lista książek

 • Duch z Niewiadomic

  Ilustrator:

  Monika Pollak

  ,

  Wiktor mieszka w leśniczówce w pobliżu zniszczonego pałacu przypominającego smoka. Marzy, żeby go kupić i wyremontować, gdy dorośnie. Niestety ubiega go rodzina Czereśniaków. Wygrywają główną nagrodę na loterii i wprowadzają się wraz z dziećmi do kiczowato odremontowanego pał...

  Więcej
  CENA: 26.90 zł

  Zakupy detaliczne z rabatem
  KUP TERAZ