Jak kupować

Jeśli chcesz otrzymać rabat na nasze książki najpierw się zaloguj – niezalogowani klienci nie otrzymują dodatkowych rabatów. Więcej o rabatach i kosztach wysyłki w zakładce Jak kupować – Przesyłka i płatności.

1. Zaloguj się, klikając w odpowiednią ikonę w prawym górnym rogu strony. Jeśli korzystasz z naszego sklepu internetowego pierwszy raz, wybierz opcję „zarejestruj się”.

2. Upewnij się, że twoje dane są poprawne. Podaj także NIP i nazwę firmy, jeśli chcesz otrzymywać fakturę. UWAGA! Jeśli robisz zakupy w imieniu biblioteki lub szkoły, zarejestruj się w zakładce „Dla szkół i bibliotek”, aby otrzymać specjalną ofertę.

3. Wybierz książki, które chcesz kupić, klikając na kwadratowy przycisk z koszyczkiem, znajdujący się obok każdej książki – jeśli chcesz kupić więcej niż jeden egzemplarz, zmień liczbę za pomocą przycisków plusa i minusa. W dowolnym momencie możesz sprawdzić stan swojego konta. W tym celu kliknij w znajdujący się w prawym górnym rogu zielony koszyk. Możesz zmienić ilość produktów lub je usunąć. Jeśli wszystko się zgadza, kliknij „Złóż zamówienie”.

4. Uzupełnij dane do wysyłki (jeśli nie jesteś zalogowany) oraz wybierz metodę płatności i wysyłki.

5. Sprawdź ponownie swoje dane i dodaj ewentualne uwagi. Naciśnij „Złóż zamówienie”. Na twoją skrzynkę mailową przyślemy potwierdzenie. W razie wątpliwości skontaktuj się z Działem Handlowym.