Reset

Książki o dobrym zachowaniu

Bon czy ton

Co to jest savoir-vivre? Mniej więcej to samo, co bon ton, tylko że trudniej się to wymawia. No dobrze, a co to jest bon ton? Wiedza o tym, jak człowiek dobrze wychowany zachowuje się w różnych sytuacjach. Hm... a kto to jest właściwie ten dobrze wychowany człowiek? Ktoś, kt...

Więcej
CENA: 24.40 zł 34.90 zł
Kup e-book
Zakupy detaliczne z rabatem

Twoje dziecko lubi broić? Książki o dobrym zachowaniu są skutecznym sposobem, by przemówić do rozsądku niesfornemu maluchowi. Pozycje z tej kategorii to ciekawe, często zaskakujące historie, które zachęcają do refleksji nad konsekwencjami własnych czynów. Po takiej lekturze Twoje dziecko zastanowi się dwa razy, zanim znowu nie posłucha mamy, taty czy nauczycielki. Nie oznacza to jednak, że książka o dobrym zachowaniu ma być karą dla malucha – wręcz przeciwnie. Tytuły dostępne w naszym wydawnictwie zostały tak napisane, by jednocześnie uczyć i rozśmieszać, więc lektura na pewno będzie dla dziecka przyjemnością.

Książki o dobrym zachowaniu – dla małych urwisów i nie tylko

Twój synek na każdą uwagę reaguje buntem? A może masz córkę, która często rozrabia w przedszkolu? Książka o savoir-vivrze dla dzieci pomoże Ci to zmienić. Krótkie opowiastki, które w jasny sposób pokazują konsekwencje dziecięcych wybryków, są świetnym wsparciem w wychowaniu nawet największych łobuzów. A czytanie o zabawnych przygodach małych bohaterów może okazać się bardziej skuteczne od kolejnej pouczającej rozmowy z rodzicami czy wychowawcą.

Książka dla dzieci o dobrym zachowaniu to propozycja przede wszystkim dla małych rozrabiaków, których wybryki często przyprawiają rodziców o zawrót głowy. Nie oznacza to jednak, że spokojne dziewczynki i grzeczni chłopcy nie powinni sięgać po tego typu opowieści. Przekaz, który płynie z proponowanych przez nas książek, jest uniwersalny, a ciekawa forma na pewno spodoba się niejednemu młodemu czytelnikowi. Dobrych manier nigdy za wiele.

Pięknie wydane książki dla dzieci o dobrym zachowaniu

Dostępne w Wydawnictwie Literatura książki dla dzieci o dobrym zachowaniu to teksty polskich pisarzy, zilustrowane przez naszych rodzimych artystów. Nawet jeśli Twoja pociecha do tej pory nie lubiła czytać piękne, kolorowe obrazki na pewno zachęcą ją do sięgnięcia po lekturę. Wszystkie książki dla dzieci wydajemy w twardej oprawie, tak by jak najdłużej im służyły. Dzięki temu nawet po kilku latach ładnie się prezentują i mogą trafić w ręce kolejnych pokoleń.

Co jeszcze oferuje nasze wydawnictwo książek dla dzieci? Sprawdź tytuły dostępne w kategoriach:

Znajdziesz wśród nich m.in. książki przygodowe, edukacyjne i detektywistyczne, a także literaturę faktu dla dzieci. Zapraszamy do zakupów.

     
  • 1
  •