Nina Lussa

Nina Lussa

Ukończyła Technologię Chemiczną na Politechnice. Podróżniczka, kitesurferka, mama tytułowej Stelli, z którą przemierza świat. Zimą mieszkają w Azji, jesienią w Afryce, a lato spędzają na Półwyspie Helskim. Nieprzytomnie wierzy, że świat jest piękny, a ludzie mili. Książka o Stelli i Pikusiu jest jej debiutem literackim.

fot. Zuzanna Kernbach

 • Stella, Pikuś i skarby

  Autor:

  Nina Lussa

  ,
  Ilustrator:

  Beata Zdęba

  ,

  Co jest naszym największym skarbem? Czy można dostać na własność cały las? Na czym polega mądrość wody i czy gwiazdy świecą wszędzie tak samo? Odpowiedzi na te pytania szuka Stella wraz ze swoim pieskiem Pikusiem. Opowieść dla maluszków o tym, jak szczodra jest dla ...

  Więcej
  CENA: 17.40 zł 24.90 zł

  Zakupy detaliczne z rabatem
  KUP TERAZ

 • Stella, Pikuś i radość

  Autor:

  Nina Lussa

  ,
  Ilustrator:

  Beata Zdęba

  ,

  Jak odnaleźć radość i czy trzeba jej szukać daleko? A może wystarczy rozwiązać zagadkę małych, wełnianych czapeczek lub po prostu wyciągnąć do kogoś rękę?  Stella i Pikuś odnajdują radość, mimo że wcale jej nie szukali.  Opowieść o przyjaźni i szczerości oraz o tym, ile szczęścia może...

  Więcej
  CENA: 17.40 zł 24.90 zł

  Zakupy detaliczne z rabatem
  KUP TERAZ

Autorka mieszka w Poznaniu
Prowadzi spotkania dla przedszkolaków

 

Stella, Pikuś i skarby

Co jest naszym największym skarbem? Czy można dostać na własność cały las? Na czym polega mądrość wody i czy gwiazdy świecą wszędzie tak samo? Odpowiedzi na te pytania szuka Stella, bohaterka książki Niny Lussy, wraz ze swoim pieskiem Pikusiem.

Spotkanie dla maluszków, na którym autorka opowie, jak szczodra jest dla nas matka natura i jak łatwo nam o tym zapomnieć.