Marcin Pałasz

Marcin Pałasz

Pisarz, autor słuchowisk, członek Polskiej Sekcji IBBY. Mieszka i pracuje we Wrocławiu. Motto jego twórczości to „słowa niosą uśmiech”. Wielokrotnie nominowany, wyróżniany (w konkursie na Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego w 2007 roku za Wakacje w wielkim mieście i w 2009 za Wszystko zaczyna się  od marzeń). Jego powieść Sposób na Elfa otrzymała wyróżnienie w konkursie literackim IBBY Książka Roku 2012 oraz Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. 

Autor mieszka we Wrocławiu
Prowadzi spotkania dla uczniów szkół podstawowych

W celu zorganizowania spotkania autorskiego prosimy o kontakt z Agencją Autorską Autograf:

Gabriela Niedzielska

e-mail: g.niedzielska@agencja-autograf.pl

 

Sposób na pisarza

Godzina wypełniona rozmowami o książkach już napisanych, jak i o tych, które dopiero powstaną. Skąd biorą się pomysły? Kiedy i gdzie najlepiej się pisze? Jak rozwijać wyobraźnię? Do tego, oczywiście, odpowiedzi na wszystkie - nawet najbardziej niezwykłe - pytania zadane przez Czytelników. Mnóstwo radości, uśmiechów i dobrej zabawy gwarantowane!
(spotkania osobno dla klas 1-3 oraz dla klas 4-6, nieprzekraczalna liczba uczestników: 80 osób)

 

Noc Łowców Duchów

Biblioteczne spotkanie trwające do baaardzo późna. W programie odpowiedzi na pytania: czym jest duch? A co z demonami? Czy bezpiecznie jest bawić się w wywoływanie duchów? Do tego prezentacja sprzętu używanego przez profesjonalne ekipy łowców duchów na całym świecie, a potem... prawdziwe paranormalne śledztwo! Kto wie - może Wasza biblioteka też ma niewidzialnego lokatora... czy odważycie się to sprawdzić?!
(wiek uczestników spotkania: 12+, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)