Marcin Pałasz

Marcin Pałasz

Pisze książki dla dzieci i słuchowiska, za które był wielokrotnie wyróżniany i nagradzany. Wielki przyjaciel i właściciel psiego celebryty – Elfa. To o nim powstała 7-tomowa seria książek, pierwszy tom: Sposób na Elfa otrzymał wyróżnienie w konkursie literackim IBBY Książka Roku 2012 oraz Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego. Motto twórczości tego autora to „słowa niosą uśmiech”. Mieszka we Wrocławiu.

Autor mieszka we Wrocławiu
Prowadzi spotkania dla uczniów szkół podstawowych

W celu zorganizowania spotkania autorskiego prosimy o kontakt z Agencją Autorską Autograf:

Gabriela Niedzielska

e-mail: g.niedzielska@agencja-autograf.pl

 

Sposób na pisarza

Godzina wypełniona rozmowami o książkach już napisanych, jak i o tych, które dopiero powstaną. Skąd biorą się pomysły? Kiedy i gdzie najlepiej się pisze? Jak rozwijać wyobraźnię? Do tego, oczywiście, odpowiedzi na wszystkie - nawet najbardziej niezwykłe - pytania zadane przez Czytelników. Mnóstwo radości, uśmiechów i dobrej zabawy gwarantowane!
(spotkania osobno dla klas 1-3 oraz dla klas 4-6, nieprzekraczalna liczba uczestników: 80 osób)

 

Noc Łowców Duchów

Biblioteczne spotkanie trwające do baaardzo późna. W programie odpowiedzi na pytania: czym jest duch? A co z demonami? Czy bezpiecznie jest bawić się w wywoływanie duchów? Do tego prezentacja sprzętu używanego przez profesjonalne ekipy łowców duchów na całym świecie, a potem... prawdziwe paranormalne śledztwo! Kto wie - może Wasza biblioteka też ma niewidzialnego lokatora... czy odważycie się to sprawdzić?!
(wiek uczestników spotkania: 12+, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)