Marcin Pałasz

Marcin Pałasz

Z zawodu „pisarz i optymista", jak sam o sobie mówi. Wielki miłośnik zwierząt i wszelkich istot słabszych, którym można pomóc. Właściciel psiego celebryty – Elfa. To o nim powstała 7-tomowa seria książek. Pierwszy tom: Sposób na Elfa otrzymał wyróżnienie w konkursie literackim IBBY Książka Roku 2012 oraz Nagrodę Literacką im. Kornela Makuszyńskiego.

Motto życiowe autora to „uśmiecham się do świata i liczę na to, że świat uśmiechnie się do mnie". To podejście widać w jego twórczości, w której przekazuje mnóstwo pozytywnej energii, uśmiechu, a przy tym nie unika poruszania poważniejszych problemów. Obdarzony zmysłem obserwacji i wielkim dystansem do siebie, wielokrotnie wyróżniany i nagradzany.

Marcin Pałasz - wszystkie książki

Autor mieszka we Wrocławiu
Prowadzi spotkania dla uczniów szkół podstawowych

W celu zorganizowania spotkania autorskiego prosimy o kontakt z Agencją Autorską Autograf:

Gabriela Niedzielska

e-mail: g.niedzielska@agencja-autograf.pl

 

Sposób na pisarza

Godzina wypełniona rozmowami o książkach już napisanych, jak i o tych, które dopiero powstaną. Skąd biorą się pomysły? Kiedy i gdzie najlepiej się pisze? Jak rozwijać wyobraźnię? Do tego, oczywiście, odpowiedzi na wszystkie - nawet najbardziej niezwykłe - pytania zadane przez Czytelników. Mnóstwo radości, uśmiechów i dobrej zabawy gwarantowane!
(spotkania osobno dla klas 1-3 oraz dla klas 4-6, nieprzekraczalna liczba uczestników: 80 osób)

 

Noc Łowców Duchów

Biblioteczne spotkanie trwające do baaardzo późna. W programie odpowiedzi na pytania: czym jest duch? A co z demonami? Czy bezpiecznie jest bawić się w wywoływanie duchów? Do tego prezentacja sprzętu używanego przez profesjonalne ekipy łowców duchów na całym świecie, a potem... prawdziwe paranormalne śledztwo! Kto wie - może Wasza biblioteka też ma niewidzialnego lokatora... czy odważycie się to sprawdzić?!
(wiek uczestników spotkania: 12+, maksymalna liczba uczestników: 20 osób)