-10.70 zł
NOWOŚĆ

Elf i pierwsza Gwiazdka

Autor:

Marcin Pałasz

,
Ilustrator:

Katarzyna Kołodziej

,
CENA: 16.20 zł 26.90 zł
Dostępność:

Zakupy detaliczne z rabatem KUP TERAZ Kup e-book

Te święta Duży i Młody spędzają u cioci Ewy pod Wrocławiem. Gości tam również wujek Stefan – schorowany, starszy pan, któremu pomaga pielęgniarka Tarja. A może nie pielęgniarka, tylko narzeczona? Rodzina jest skołowana i nieufna wobec kobiety. Coś jest na rzeczy, skoro nawet zawsze łagodny Elf na nią warczy.

Czas na rozwiązanie kolejnej zagadki, przeżycie kilku małych katastrof z uciekającym z miski ciastem i wybuchającą studzienką ściekową. I już można siadać do wigilii.

Część dochodu ze sprzedaży książki zasili fundusz Stypendiów św. Mikołaja.

Poznaj całą serię książek o psie Elfie!

SPOSÓB NA ELFA

ELF WSZECHMOGĄCY

ELF I SKARB WUJA LEONA

ELF I DOM STRACHÓW

ELF I DOM DEMONÓW

ELFIE, GDZIE JESTEŚ?

(...) Elf i pierwsza Gwiazdka to jednak nie tylko zabawna opowiastka świąteczna. Obok śmiesznych, niesamowitych zwrotów akcji znalazło się też miejsce na chwilę oddechu i refleksji. Książka Marcina Pałasza to historia o tym, że rodzina jest bardzo ważna, a czas świąt w wyjątkowy sposób jednoczy wszystkich jej członków. To opowieść o tym, że w święta nikt nie powinien być sam.

Elf i pierwsza Gwiazdka to świetna propozycja do wspólnego czytania w gronie rodziny (zwłaszcza w święta). Czytelnicy z pewnością odnajdą siebie lub swoich najbliższych wśród bohaterów opowieści Marcina Pałasza. Książka ta to również niezwykle efektowna historia, która wręcz prosi się o filmową adaptację. Bo w końcu ile razy oglądać można „Kevina samego w domu” lub romantyczne komedie świąteczne. Najwyższa pora, by nakręcono coś nowego. A Elf i pierwsza Gwiazdka to gotowy scenariusz na lekkie, bożonarodzeniowe kino familijne.(...)

fragment recenzji Granice.pl 


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
Marcin Pałasz i Elf opowiadają o "Elf i pierwsza gwiazdka"