-9.00 zł

Do trzech odlicz!

Zabawy matematyczne

Ilustrator:

Beata Zdęba

,
CENA: 20.90 zł 29.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 29.90 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Ile to jest: pięć razy pięć? Kalkulator, Komputer i Liczydło – do boju! Chcesz wiedzieć, kto wygra? A może wolisz poszukać buta, który zgubiła Stonoga? Albo upiec chrupiące trójkąciki i pomóc Linijce w walce z kompleksami?

Zabawne opowiastki matematyczne przeniosą najmłodsze dzieci w dorosły, fascynujący świat matematyki. Znajdziesz tutaj zagadki, łamigłówki, dowcipne opowiadania z przyrządami matematycznymi w roli głównej, gry i zabawy, a nawet przepisy kulinarne!

(...) Dzieci będą miały szansę być świadkami matematycznego starcia kalkulatora, liczydła i komputera. Sprawdzą też co wspólnego mają ciastka z geometrią. Poznają również historię pewnego cyrkla, który martwił się o swoje zdrowie. Nie zabraknie nawet matematycznego… dyktanda! Historie, stworzone przez Grzegorza Kasdepke będą zdecydowanie niecodzienne, a przy tym szalenie zabawne i ciekawe!

(...) 

Uważam, że książka „Do trzech odlicz!” będzie świetną propozycją zarówno dla dzieci, które uwielbiają zadania matematyczne, jak i dla tych, które nie przepadają za liczeniem. Jestem przekonana, że fabuła pełna nietypowych bohaterów i ciekawe zadania, które przy okazji będą świetną zabawą, zarażą matematycznym bakcylem każdego! Zwłaszcza, że całość dopełniają urocze ilustracje Beaty Zdęby, które z pewnością rozśmieszą niejednego czytelnika.

Polecam książkę „Do trzech odlicz!” dzieciom od 6. roku życia. Książkę można czytać zarówno w ciągu dnia, jak i przed snem, choć z własnego doświadczenia wiemy, że po rozpoczęciu lektury trudno jest oderwać małych czytelników od liczenia!

fragment recenzji bloga Czytelnicze podwórko

 

Rights sold to Russia.


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ