-7.45 zł

Liczydełko

CENA: 17.45 zł 24.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 24.90 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność

Można liczyć na paluszkach, na patyczkach, a Marcin Brykczyński liczy – na rymach! Żartobliwie i łagodnie wprowadza malucha w świat liczb, zamieniając jedynkę w puszystą kurę, ósemkę – w śniegowe gwiazdki, a dziewiątkę – w eleganckie jaskółki, które aż się proszą o policzenie!

Wesoły zbiorek wierszy dla maluszków. Znajdziecie tu 10 wierszy jak 10 zagadek. Kto mniej więcej umie już policzyć swoje paluszki, ten rozwiąże je raz-dwa. A kto jeszcze nie... dzięki tym wierszykom się nauczy.

Książeczka z twardymi kartkami, o przyjaznym formacie i zaokrąglonych rogach – idealna do małych rączek.

 

BEZPIECZNA KSIĄŻKA!

Do druku użyliśmy farb spełniających normy bezpieczeństwa UE wymaganych przy produkcji książek dla dzieci i niemowląt. Wyprodukowano w Polsce:)

Nauka liczenia może być bardzo przyjemna. W tej książce odbywa się ona na rymach! Dzięki zabawnym wierszom i urokliwym ilustracjom dzieci poznają świat przyrody i uczą się przez zabawę. Dodatkowo możemy ćwiczyć z najmłodszymi spostrzegawczość i wyszukiwanie elementów, czy pomaganie świnkom w szukanie domów.

Bogato ilustrowana, nietuzinkowa, wartościowa książka dla maluszków, które rozpoczynają przygodę z liczeniem. Bardzo polecam!

fragment recenzji Wnaszejbajce.pl


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
Liczydełko i Jedzie pociąg - książki dla maluszków