-7.50 zł

O Chruptaku, który szukał szczęścia

Ilustrator:

Anna Simeone

,
CENA: 17.40 zł 24.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 24.90 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność

To jest Chruptak. Chruptaku, chodź do nas, przywitaj się ładnie! Nie chce… To pewnie dlatego, że jest dzisiaj trochę zmartwiony i bardzo Cię potrzebuje. Czy pomożesz mu znaleźć wyjście z trudnej sytuacji? Ta historia zapętla się tak, jak zechcesz!

Każdy fragment opowieści został oznaczony kolorowym kółkiem z numerem. To Ty decydujesz, co będzie działo się dalej. Wystarczy, że wybierzesz jedno z możliwych rozwiązań i przejdziesz do fragmentu oznaczonego takim samym kolorowym kółkiem. Kogo Chruptak spotka na swojej drodze i czy znajdzie to, czego szuka? Jak myślisz?

 

"Chruptak obudził się, otworzył szeroko swój kolorowy dziób i ziewnął. Ależ dobrze się spało! Teraz pora na śniadanie!
Chciał przygotować swoją ulubioną kanapkę z masełkiem z żołędzi. Ale co to? Gdzie masełko? Skończyło się, co za pech!
Postanowił wyjść z dziupli i uzupełnić zapasy, bo w brzuchu burczało mu już na całego. Najpierw grzecznie umył zęby. O nie! Ulubiony kubek, w którym Chruptak trzymał swoją szczoteczkę, spadł na podłogę i potłukł się w drobny mak. Taki pech!
Jak to się mogło stać? Brak śniadania to zły znak! Moje szczęście bawi się ze mną w chowanego! – pomyślał Chruptak. – Muszę czym prędzej znaleźć żołędzie na masełko, bo tam, gdzie będą żołędzie, tam na pewno jest także moje szczęście. Tylko gdzie go szukać?
           
Gdzie Chruptak szukał szczęścia?
W koronach drzew – wybierz stronę nr 2
Na ziemi – wybierz stronę nr 3"

 

„O Chruptaku, który szukał szczęścia” to świetna, zabawna i pouczająca historia, w której nie zabraknie nieoczekiwanych zwrotów akcji i ciekawych przygód. Każdemu fragmentowi opowieści towarzyszy okazała i bardzo ładna ilustracja. Anna Simeone świetnie zobrazowała przygody Chruptaka. Na ilustracjach wiele się dzieje, widać emocje bohaterów, a same obrazki są bardzo kolorowe i przyciągają wzrok. Muszę przyznać, że z ogromną przyjemnością czytaliśmy tę książkę!

Gorąco polecam przygody Chruptaka! Jest to książka, która wciąga i nigdy się nie znudzi. Świetna konstrukcja opowieści, ciekawie spisane przygody oraz cudowne ilustracje to coś, co zachwyci każdego czytelnika. „O Chruptaku, który szukał szczęścia” to historia, po którą możecie sięgnąć już z 3-latkami, choć jestem przekonana, ze starsze dzieci będą się przy niej bawić równie dobrze. Nasz 6-letni Kuba jest zachwycony tą książką i chętnie sprawdzał jak potoczą się losy bohatera w różnych scenariuszach.

fragment recenzji bloga Czytelnicze podwórko


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
O Chruptaku, który szukał szczęścia | Dominika Gałka