-7.50 zł
NOWOŚĆ

O Chruptaku, który szukał szczęścia

Ilustrator:

Anna Simeone

,
CENA: 17.40 zł 24.90 zł
Dostępność:

Zakupy detaliczne z rabatem KUP TERAZ

To jest Chruptak. Chruptaku, chodź do nas, przywitaj się ładnie! Nie chce… To pewnie dlatego, że jest dzisiaj trochę zmartwiony i bardzo Cię potrzebuje. Czy pomożesz mu znaleźć wyjście z trudnej sytuacji? Ta historia zapętla się tak, jak zechcesz!

Każdy fragment opowieści został oznaczony kolorowym kółkiem z numerem. To Ty decydujesz, co będzie działo się dalej. Wystarczy, że wybierzesz jedno z możliwych rozwiązań i przejdziesz do fragmentu oznaczonego takim samym kolorowym kółkiem. Kogo Chruptak spotka na swojej drodze i czy znajdzie to, czego szuka? Jak myślisz?

 

"Chruptak obudził się, otworzył szeroko swój kolorowy dziób i ziewnął. Ależ dobrze się spało! Teraz pora na śniadanie!
Chciał przygotować swoją ulubioną kanapkę z masełkiem z żołędzi. Ale co to? Gdzie masełko? Skończyło się, co za pech!
Postanowił wyjść z dziupli i uzupełnić zapasy, bo w brzuchu burczało mu już na całego. Najpierw grzecznie umył zęby. O nie! Ulubiony kubek, w którym Chruptak trzymał swoją szczoteczkę, spadł na podłogę i potłukł się w drobny mak. Taki pech!
Jak to się mogło stać? Brak śniadania to zły znak! Moje szczęście bawi się ze mną w chowanego! – pomyślał Chruptak. – Muszę czym prędzej znaleźć żołędzie na masełko, bo tam, gdzie będą żołędzie, tam na pewno jest także moje szczęście. Tylko gdzie go szukać?
           
Gdzie Chruptak szukał szczęścia?
W koronach drzew – wybierz stronę nr 2
Na ziemi – wybierz stronę nr 3"


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
O Chruptaku, który szukał szczęścia | Dominika Gałka