-8.10 zł

Po prostu Mama

Ilustrator:

Joanna Rusinek

,
CENA: 18.80 zł 26.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 26.90 zł
Dostępność:

Mama – to często pierwsze słowo dziecka. Mama to ciepłe dłonie, osuszone łzy i całus, po którym stłuczone kolano boli znacznie mniej.

„Bycie matką oznacza, że twoje serce nie jest już twoje. Wędruje tam, gdzie znajdują się twoje dzieci” pisał George Bernard Shaw.

W tej książce powędruje w góry, by znaleźć zaginionego synka. Stanie pod sceną, by przepędzić tremę. Będzie czuwać tygodniami przy łóżku chorego malucha, bez snu, bez słowa skargi. Kiedy usłyszy od nauczyciela „z niego już nic nie będzie” – nie uwierzy. Będzie walczyć jak lwica, nigdy się nie podda. A wygląda tak niepozornie, zwyczajnie. Po prostu, jak mama.

Poznajcie historie walecznych mam, których siła i miłość nie zna granic. Bo wiadomo, na świecie można znaleźć tylko jedno doskonałe, wyjątkowe, wspaniałe dziecko. Dla każdej matki – jej własne.

W książce Renaty Piątkowskiej „Po prostu mama” znajdziecie samo życie! Autorka przygotowała siedem wzruszających historii, w których poznajemy zwykłe – niezwykłe mamy. Jest i ta samotnie wychowująca dziecko, jest mama dziecka niepełnosprawnego, jest mama wcześniaka cierpiącego na bezdech, czy mama dziewczynki, zmagająca się ze skutkami chemioterapii… Jest nawet mama Thomasa Edisona, która jako jedyna wierzyła w swoje dziecko i wady które widzieli inni ona przekuwała w dary i talenty! Są i zwykłe mamy – takie jak ja i TY – mamy troszczące się o swoje pociechy, mamy których ogromna miłość można zdziałać cuda!

fragment recenzji bloga Wnaszejbajce.pl

 

Mama kocha swoje dzieci ponad wszystko. Mama troszczy się o nie bardziej niż o samą siebie. Mama gotowa jest dzielić z dzieckiem wszystkie przykrości i trudności, jakich maluch doświadcza. Mama wspiera maluchy w przedsięwzięciach i próbach, wierzy, że ich praca i determinacja pozwolą im w przyszłości osiągnąć sukces. Mama nigdy nie pozwoli, by ktoś obrażał i krzywdził jej dzieci. Mama gotowa jest oddać życie, by uratować swoje maleństwo.⁣
⁣⁣
⁣Cechy mam można mnożyć i mnożyć, a zapytawszy przedszkolaki o to, jakie są ich mamy, otrzymalibyśmy garść fantastycznych, ale i wzruszających odpowiedzi. Renata Piątkowska w książce „Po prostu Mama” prezentuje siedem opowiadań o siedmiu różnych mamach, których akcja rozgrywa się w różnych czasach i miejscach na świecie.(...)

fragment recenzji Granice.pl

Zaledwie siedem krótkich opowiadań.

Ale ileż tu miłości i siły!

Tak bywa i z mamami – czasem wyglądają zupełnie niepozornie. Bywają ciche i skromne. Delikatne i filigranowe. A przecież skrywają w sobie moce, których pozazdrościć mogą im atleci! Miewają wytrwałość godną maratończyków. Mądrość i intuicję, o jakich marzą naukowcy.

Renata Piątkowska, autorka od lat tworząca popularne literackie mikstury (zwykle dodaje do nich lekkie pióro, dużą porcję wrażliwości i uważności oraz solidną szczyptę poczucia humoru), tym razem przygotowała dzieło wyjątkowe. Prezentuje w nim bowiem niezwykłe bohaterki, kobiety, o których niełatwo zapomnieć.

fragment recenzji Biblioteka inspiracji

 

Rights sold to Croatia. 


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
"Po prostu Mama" Renata Piątkowska