-9.90 zł

Skryjek

i inne wesołe historyjki

Ilustrator:

Joanna Kolibaj

,
CENA: 23.00 zł 32.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 32.90 zł
Dostępność:

Na letnisku, przy zabawie w chowanego, Aga spotyka tajemniczego Ktosia. Jest tyci, obrażony i ma żółtomleczną czuprynkę.

– A mnie? Czemu mnie nie szukałaś? Ja też byłem schowany! – naburczał na Agę.

I tak zaczęła się zabawa ze Skryjkiem.

Jeśli chcecie do niej dołączyć, to zapraszamy!

Zbiór wyjątkowych opowiadań Joanny Papuzińskiej. Wyjątkowych, bo napisanych bardzo blisko dziecka. Razem z nim śmiejemy się z przezabawnej rodzinki smoków restauratorów, podziwiamy trzy dzielne jabłonki, które postanawiają przenieść się z sennego, zaniedbanego sadu do nowoczesnego miasta, szukamy skrzatka, który pojawia się i znika, i nie da się z nim normalnie porozmawiać, choć bardzo by się chciało. W świecie Joanny Papuzińskiej dobrze jest dzieciom – mają czas na marzenia, wolno im być wrażliwym i delikatnym i śmiać się z byle czego. Tu wolno im być naprawdę dzieckiem.

„Skryjek i inne wesołe historyjki” to zbiór pięciu opowiadań, przepełnionych cudowną wyobraźnią, przygodami i bardzo oryginalnymi perypetiami! Na niespełna stu stronach książki znajdziecie solidną porcję doskonałej lektury. Gwarantuję, że opowiadania oczarują także dorosłych. (...) Historie mają w sobie dziecięcą wrażliwość, humor, ciekawość świata. Wyobraźnia, perypetie bohaterów, ich marzenia są pokłonem w stronę najmłodszych, którzy pragną poprzez lekturę zatopić się w cudownym, bajkowym świecie. Bardzo polecam!

fragment recenzji bloga "W naszej bajce" 


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
Skryjek | Joanna Papuzińska