NOWOŚĆ

Wędrówka

CENA: 26.90 zł
Dostępność:

Zakupy detaliczne z rabatem KUP TERAZ

Nie ma nic przyjemniejszego od wędrówki, chyba że powroty. Wspaniale jest wyruszać i cudownie wracać. A w podróży nie ma być łatwo, tylko ciekawie! Przekonują się o tym nie tylko Uszko z Futerkiem, ale również Słoń, Dyzio i Księżniczka.

 

Wyobraź sobie, że wrzucasz do jednego worka kota, psa, słonia, zegar z kukułką, księżniczkę, żeglarza, pęczek łobuzów, frytkownicę, kucyka, radiowóz i delfina. Potrząsasz, w oczekiwaniu na efekt grasz na saksofonie i – trach! – książka gotowa. Fajna książka. Trochę postrzelona, trochę śmieszna.

Ania Onichimowska nie zna lęku – miesza wszystko ze wszystkim i – ku zaskoczeniu publiczności – wychodzi z tego… tort z wisienką (wisienkę dołożył ilustrator – Maciej Szymanowicz).

Częstujcie się, smacznego czytania!

Ja po lekturze wylizałam talerzyk.

Joanna Olech

(...) Książka Anny Onichimowskiej powinna towarzyszyć dzieciom podczas podróży lub wakacyjnych wyjazdów. Historia oswaja z tym, co nowe i nieznane, otwiera na przygodę i nowe wyzwania oraz pomaga odnaleźć się w miejscach czy sytuacjach, które są dla maluchów obce. Wędrówka to także zaproszenie do tego, by spakować plecak i wraz z całą rodziną wyruszyć na spotkanie przygody. Kto wie, co może bowiem czekać za zakrętem?

fragment recenzji portalu Granice.pl 


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ