-8.10 zł

Truskawkowe lato

CENA: 18.80 zł 26.90 zł
Najniższa cena z ostatnich 30 dni przed wprowadzeniem promocji: 26.90 zł
Dostępność: Zapytaj o dostępność
Kup e-book

Młode serca dojrzewają jak truskawki. Uczuciowo zielone nabierają czerwieni z każdym promieniem miłości. Kochająca rodzina to podstawa. Dwunastoletnia Klara Koziołek i jej rodzice stanowią doskonały przykład. Nie wszyscy  jednak mają to szczęście. Nie każdemu trafia się w życiowym pakiecie czuła i wyrozumiała mama, dobry i mądry tata. Trudno dojrzewać samotnie, bez promyczka ciepłych słów i gestów…  

Ale latem wszystko się może zdarzyć! Kto znajdzie klucz do serca pozornie niedostępnej i poważnej Marty? Komu po raz pierwszy zawirują motyle w brzuchu? Kto odkryje, że miłość niejedno ma imię? Kto podzieli się uczuciami i napisze płomienne listy? Pogodna Klara, radosna Nula, niepewny Karol, czy samotna Marta?

W klasie 5 a szykują się poważne rozterki i zupełnie nowe emocje! W cieple wakacyjnych dni, obok podróżniczych zachwytów, młodzi bohaterowie wydepczą ścieżki do pierwszych uczuć. Miłość i przyjaźń przenoszą góry, bo serce koloru dojrzałej truskawki ma wielką moc!

„Truskawkowe lato" napisane jest lekkim i przyjemnym stylem, liczne są żarty i dowcipy, ale znalazło się też sporo miejsca na wzruszające sceny czy trudniejsze emocje. Historia opowiedziana przez Paulinę Płatkowską spodoba się młodszym nastolatkom, ale wciągnie też rodziców, którzy być może na stronach opowieści w postaci dorosłych bohaterów odkryją cząstkę siebie. Albo przynajmniej spojrzą na świat oczami dorastających dzieci. Dzieci, które już za moment wyfruną z rodzinnego gniazda.

fragment recenzji Granice.pl

Zobacz książkę w środku: https://youtu.be/5d-ttqanBWU


KSIĄŻKĘ POLECAJĄ
Truskawkowe lato | Paulina Płatkowska
Paulina Płatkowska o "Truskawkowym lecie"